top of page
![](https://static.wixstatic.com/media/884454ad07cf46a5bb7fb6aef2e02358.jpg/v1/fill/w_288,h_230,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/884454ad07cf46a5bb7fb6aef2e02358.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/16b9f9_3a079b1fd7eb4530bedfea5366ea103b.png/v1/fill/w_130,h_130,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/16b9f9_3a079b1fd7eb4530bedfea5366ea103b.png)
Ενυδρείο Αστακών
![](https://static.wixstatic.com/media/16b9f9_d14aa6a79a88452a97de2b3301ca72bc.jpg/v1/fill/w_369,h_276,al_c,lg_1,q_80,enc_auto/16b9f9_d14aa6a79a88452a97de2b3301ca72bc.jpg)
Ενυδρείο κατασκευασμένο από πολυεστερικό διαστάσεων (100 μήκος x 100 πλάτος x συνολικά 115 cm ύψος) με τέσσερεις διαφανείς πολυκαρβονικές επιφάνειες ύψους 35 cm με βάση από PVC.
Η βάση του ενυδρείου χρησιμοποιείται ως αποθηκευτικός χώρος και χώρος για το φίλτρο. Το ενυδρείο είναι εξοπλισμένο με: ψυκτικό μηχάνημα ½ hP κλειστού τύπου R 134 A, βιολογικό – μηχανικό φίλτρο, αεραντλία για τον αερισμό και ηλεκτρική εγκατάσταση. Κυκλοφορία νερού με αντλία νερού.
bottom of page